Співпраця

AgriAcademy відкрита до партнерства з приватними компаніями, навчальними та дослідницькими інституціями, громадськими організаціями та всіма, хто має досвід трансферу знань та промоції інновацій, розбудови спроможностей та розвитку агроосвіти України.

Станьте нашим партнером

Якщо ви готові поділитися ноу-хау та надати освітні та тренінгові послуги академічній спільноті України в сфері агрикультури, щоб підвищити свою впізнаваність та сягнути більшої кількості слухачів та освітян.

Якщо ви зацікавлені надати якісні тренінги та поділитися практичною навчальною інформацією в сфері агробізнесу на нашій платформі для українських підприємців.

Якщо ви хочете поділитися вашими історіями успіху та інновацій заради блага агропідприємців, фермерів та академічної спільноти, а також збільшити свій вплив та зв’язки.

Якщо ви бізнес чи корпорація, що зацікавлені використовувати AgriAcademy для навчання ваших співробітників, розвитку команди і допомоги слухачам досягти їх кар’єрних цілей за допомогою постійно доступних тренінгів та сертифікацій.

Якщо ви зацікавлені в співпраці з нами, будь ласка, напишіть на пошту