Допомога

Загальні питання​

Якщо ви не впорались з курсом, знову з самого початку його пройти неможливо – кожен тест курсу має визначену кількість спроб. Проте всі матеріали курсу доступні: ви можете повертатись до них, переглядати знову та поліпшувати результати особисто для себе. Самовдосконалення не має меж.

Перегляньте ваші результати на сторінці «Прогрес» обраного курсу.

Перекладні курси та курси англійською мовою, які розміщуються на нашій платформі з дозволу авторів або освітніх платформ, сертифікуються без підписів, оскільки автори не беруть безпосередньої участі в організації навчання.

Масові відкриті курси AgriAcademy та сертифікація повністю безкоштовні. 

Щоб видалити ваш обліковий запис та персональну інформацію з сайту AgriAcademy, слід натиснути кнопку з написом «Видалити мій обліковий запис» у налаштуваннях облікового запису. Оскільки видалення в системі AgriAcademy є остаточним і не може бути скасовано, AgriAcademy може запросити підтвердження ваших повноважень щодо управління цим обліковим записом за допомогою електронної пошти.

Після запиту на видалення вашого облікового запису, AgriAcademy остаточно:

  • деактивує ваш обліковий запис AgriAcademy;
  • видалить активний профіль;
  • вилучить ваше ім’я користувача;
  • видалить вас зі списків електронної пошти AgriAcademy.

Що стосується вашої персональної інформації: AgriAcademy назавжди видалить персональну інформацію вашого облікового запису з сайту AgriAcademy.

Після видалення персональної інформації у вашому профілі облікового запису AgriAcademy, решта інформації про вашу діяльність на сайті AgriAcademy більше не буде пов’язана з вами, за винятком випадків, зазначених нижче.

Винятки:

  • Видалення не застосовуватиметься до архівів історії дій, якщо/ доки вони не «застаріють» у системі AgriAcademy.
  • AgriAcademy не відстежує коли та де саме на сайті AgriAcademy слухач може надати особисту інформацію, тому ані AgriAcademy, ані його партнери не зможуть допомогти вам знайти та керувати усіма такими випадками. AgriAcademy закликає вас користуватися здоровим глуздом перед тим, як добровільно ділитися своєю персональною інформацією на сайті AgriAcademy.
  • AgriAcademy буде архівувати дані курсів (у спосіб і в обсягах, дозволених чинним законодавством), з метою досліджень в галузі когнітивної науки та освіти.
  • AgriAcademy (та його партнери) не завжди можуть видалити записи про минулі взаємодії та транзакції. Наприклад, записи, що стосуються попередніх покупок на сайті AgriAcademy, слід зберігати з метою фінансової звітності, аудиту та дотримання вимог.
  • AgriAcademy (та його партнери) зберігатиме та використовуватиме персональну інформацію, якщо це необхідно для виконання своїх юридичних зобов’язань, вирішення суперечок, забезпечення виконання своїх домовленостей та в інших випадках, дозволених чинним законодавством.

Сертифікати​

Якщо ви успішно виконали завдання курсу та одержали мінімально достатню кількість балів, ви можете самостійно згенерувати сертифікат у розділі «Сертифікат» в кінці курсу.

Для кожного курсу кількість балів буде відрізнятись, стежте за вашими результатами на сторінці «Прогрес» — саме там ви можете дізнатися про мінімально необхідну кількість балів та перевірити свої результати.

Сертифікат з’явиться у вигляді pdf-файлу у вашому особистому кабінеті на платформі за посиланням.

Мінімально необхідна кількість балів для отримання сертифіката вказана на сторінці «Прогрес» цього курсу.

Якщо ви припустились помилки у прізвищі, імені або по батькові чи бажаєте їх змінити, перейдіть до вашого облікового запису на платформі, внесіть відповідні зміни та згенеруйте сертифікат наново.

Ймовірно, ви працюєте з-під проксі-сервера. Спробуйте завантажити сертифікат з комп’ютера або мобільного пристрою, який має доступ до інтернету без використання проксі-сервера.

Ми надаємо тільки електронні сертифікати, які мають унікальний номер, що підтверджує його автентичність незалежно від носія. За потреби ви можете надрукувати сертифікат самостійно.

Залишились питання?​

Якщо ви не знайшли відповіді на своє питання, напишіть нам листа.
Ми з радістю вам відповімо.